Menu
Alışveriş Sepeti

Hakkımızda


SELKA MUTFAK
İRFANOĞLU CAM MUTFAK SAN. TİC. LTD. ŞTİ

Şirketimiz 2006 yılında kurulmuş olup yurt içi ve yurt dışında sektörün önde gelen firmalarına cam tedariği yaparak faaliyetlerini sürdürmektedir, 2016 yılında İRFANOĞLU CAM MUTFAK SAN. TİC. LTD. ŞTİ. yi kurarak ürünleri İstanbul Arnavutköy deki 1800 metre kare kapalı  3000 metre kare açık alan olmak üzere toplamda  4800 metre karelik fabrikamızda ürünlerimizin üretimini yapmaktayız. Ana şirketimizin cam ambalaj sektöründe ciddi faaliyet göstermesinden dolayı üretimini yapmakta olduğumuz ürünler de tedarik, maliyet gibi konularda yüksek avantaj sahibiyiz.

En büyük avantajlı olduğumuz husus, fabrikamızda üretimi yapılan tüm ürünlerin stoklarımızda her zaman yüksek adetlerde mevcut olmasıdır. Diğer belirtmek istediğimiz bir husus ta şu dur ki; sektörde yeni bir firma olmamıza rağmen tasarım ekibimizin oluşturduğu boyalı ve baskılı ürünler sayesinde kısa sürede sektörde takip edilen firma konumundayız.


VİZYONUMUZ

Sektörümüzde geliştirdiğimiz ve pazara sunduğumuz tüm ürünleri en iyi şekilde değerli müşterilerimize ulaştırabilmek. Türkiye’de lider firmalar arasına girebilmek.


MİSYONUMUZ

“Kalitede öncü, fiyatta ölçü” , temel prensibimiz doğrultusunda, tüm müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılayabilecek cam mutfak ürünleri geliştiren, çalışanlarımızın sağlığını ve güvenliğini ön planda tutarak iş süreçlerini sürekli iyileştiren, ilgili kanunlara, mevzuata saygılı, sosyal sorumluluklarının bilincinde bir kuruluş olmak.